Jesteśmy na rynku ponad 14 lat.

Istniejemy od 2002 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest agregacja usług SMS, na bazie której Mobiltek wypracował sobie istotny udział w rynku i rozpoznawalność marki. Równolegle spółka rozwija się w kierunku rozwiązań IT, koncentrując się na obszarze bankowości mobilnej oraz płatności mobilnych. Obecnie firma jest uznanym ekspertem w sektorze mobilnych usług finansowych. Oferowane rozwiązania to zarówno produkty SMS gotowe do wdrożenia w ciągu kilku dni, jak i dedykowane aplikacje „szyte na miarę”, uwzględniające specyficzne potrzeby i wymagania klientów.

W oferowanych usługach wykorzystywane są technologie SMS, MMS, WAP, IVR, JavaPhone, STK oraz XHTML. Mobiltek jest również autorem aplikacji dla platform Symbian, Windows Mobile, Google Android oraz Apple (iPhone). Dla swoich klientów wykonuje także usługi programistyczne i integracyjne w oparciu o architekturę zorientowaną na usługi (SOA).

Firma koncentruje się na klientach z sektora biznesowego. Zespół Mobiltek stanowią specjaliści w zakresie analizy, projektowania, wdrażania oraz sprzedaży produktów i usług sektora nowych technologii. Mobiltek jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i zdobywcą licznych nagród za innowacyjność technologiczną i kreację.

 

Mobiltek od początku swojego istnienia dostarcza Klientom gotowe platformy aplikacyjne tworzone „pod klucz”.

Wieloletnia obecność na rynku w połączeniu z licznymi ukończonymi pomyślnie projektami czyni nas doświadczonym oraz wiarygodnym partnerem zarówno w procesie wytworzenia oprogramowania, jak i w efektywnym zarządzaniu złożonymi przedsięwzięciami informatycznymi.

Naszym Klientom towarzyszymy na każdym etapie realizacji projektu:

Zainteresowany współpracą? Masz pytania?